Kurumsal

Busbar Kanal Sistemleri Konusunda Büyük Tecrübe

DTM ELEKTROTEKNİK A.Ş.Hakkımızda

DTM Elektroteknik San. ve Tic. A.Ş 1977 yılında pano ve termik röle üretmek için kurulmuştur. Bu konuda tecrübeli ve deneyimli yöneticileri tarafından 25A 'den 6300A' e kadar busbar üretimini 2000 yılında bayi ve müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Busbar sistemlerimiz, saç ve alüminyum gövdeler üzerinde alüminyum ve bakır baralar ile üreterek uluslararası test ve uygunluk belgelerine uygun üretilmektedir.

Alemdağ-Çekmeköy 'de 10000 m² 'lik fabrika alanında en yeni teknolojileri kullanarak üretim yapmaktayız.


MİSYON VE VİZYONDTM Elektroteknik San. ve Tic. A.Ş olarak yurtiçinde yerli malı kullanımını artırmak,yurtdışında yerli mallarının güvenilirliğini ispat etmek,ürün ve hizmetleri makul fiyatlarla üretmek amacıyla yüksek kalitede güvenilir bir imkan sağlamaktır.

Vizyonumuz
Elektrik sektöründe DTM Busbar olarak yurtiçi ve yurtdışında geniş pazar imkanı bulan,sektörel anlamda yenilikçi, akılcı ve sorumlu yaklaşımımızla gelecek yıllarda yerli ve yabancı müşterilerin tercih ettiği busbar üretiminde bir dünya şirketi olmak ve sahip olduğumuz yerel ve uluslararası bağlantıları genişletmek. Busbar sistemlerinde yenilikçi ve öncü bir şirket olmak.


    KALİTE BELGELERİ
  • ISO 9001 Kalite Belgesi
  • TSE Belgesi
  • LOVAG Sertifikaları
  • IPH Test Belgeleri
  • ASTA Sertifikaları

İNSAN KAYNAKLARI

İK ön-başvuru formunu eksiksiz doldurarak bize gönderebilirsiniz. İnsan Kaynakları Departmanı'mız ihtiyaç duyduğu taktirde size geridönüş yapacaktır.

Bize Ulaşın

(0216) 429 51 74 (pbx)